محصولات دانلودی بلافاصله پس از پرداخت قابل دریافت هستند؟

بله. بلافاصله پس از پرداخت لینک دانلود فایل برای شما فعال شده و در «پنل کاربری» قسمت «دانلود ها» هم قابل دسترسی خواهد بود. یک نسخه از همان لینک برای شما از طریق پیامک ارسال خواهد شد.

به دلیل اینکه سرور های سایت بلیان در ایران قرار دارند، سرعت دانلود شما 4 برابر حالت عادی خواهد بود، همچنین هزینه دانلود از سایت بلیان نیم‌بها می‌باشد.

کتابی که میخواهید ناموجود است؟

در صورتی که کتاب مورد نظر شما ناموجود باشد، در همان صفحه کتاب یک فیلد با عنوان «وقتی موجود شد به من اطلاع بده» وجود دارد. اطلاعات خود را در این فیلد وارد نمایید و دکمه «ثبت در لیست انتظار» را بزنید. در صورتی که آن کتاب قابل انتشار باشد،‌ ۲۴ تا ۴۸ ساعت بعد از ارسال درخواست شما،‌ کتاب مورد نظر موجود خواهد شد.

لینک دانلود منقضی شده است؟

محصولات مجازی و دانلودی سایت بلیان تا 100 روز پس از پرداخت، به تعداد 15 بار قابل دانلود هستند. پس از آن باید دوباره محصول را خریداری نمایید.

برای برخی از محصولات ممکن است بتوانیم کد تخفیف برای خرید مجدد آن محصول به شما ارائه دهیم. پس از طریق همین صفحه، اطلاعات محصول خریداری شده را وارد نمایید و در قسمت توضیحات، درخواست خود برای کد تخفیف را بنویسید. پس از بررسی توسط کارشناسان سایت بلیان، در صورتی که محصول قابلیت ثبت کد تخفیف برای خرید مجدد را داشته باشد، کد تخفیف برای شما ارسال خواهد شد.

لینک دانلود کار نمیکند؟

با توجه به اینکه کلیه محصولات دانلودی بر روی سرور های قدرتمند بلیان قرار گرفته اند، همیشه لینک دانلود برای شما فعال خواهند بود.

اگر با این مشکل مواجه شدید، چند دقیقه بعد دوباره اقدام به دانلود نمایید. اگر همچنان مشکل پابرجا بود، در قسمت ثبت درخواست پیگیری سفارش، اطلاعات را ارسال نمایید تا لینک دانلود جدید برای شما ایجاد شود.

فایل اشتباهی دانلود می‌شود؟

در هنگام خرید محصولات دانلودی، ممکن است برخی از محصولات دارای چند لینک دانلود باشند، مانند کتاب های چند جلدی. در صورتی که باز هم در هنگام دریافت کتاب این مشکل وجود دارد، در قسمت ثبت درخواست پیگیری سفارش، اطلاعات را ارسال نمایید تا لینک دانلود برای شما اصلاح شود.

فایل پس از دانلود اجرا نمی‌شود؟

در قسمت محصولات دانلودی،‌ فایل های مختلف با فرمت های مختلف قرار گرفته اند که برای اجرای هر فایل باید نرم‌افزار مخصوص برای اجرای آن فایل را نصب نمایید.

لطفا ابتدا مقاله «نرم افزار های مخصوص کتابخوان» را مطالعه نمایید، اگر مشکل شما برطرف نشد، در قسمت ثبت درخواست پیگیری سفارش، مشکلات را توضیح بدهید تا توسط تیم پشتیبانی بلیان بررسی شود.

رویه بازگرداندن محصول چگونه است؟

برای فایل‌های مجازی (دانلودی)، فقط در صورتی که اطلاعات محصول با محتوای دانلود شده تفاوت داشته باشند، این امکان وجود خواهد داشت. جهت کسب اطلاعات بیشتر، صفحه «رویه بازگردانی محصول» را مطالعه نمایید.