تماس با بلیان

ما همیشه منتظر نظرات و انتقادات شما هستیم تا بتوانیم با کمک شما سایت «بلیان» را هر چه بهتر توسعه بدهیم. شما می‌توانید از طریق فرم تماس، ایمیل یا واتس‌اپ با ما در تماس باشید.

لطفاً پیش از ارسال ایمیل یا تماس تلفنی، ابتدا «پرسش‌های متداول» را مشاهده کنید.

اگر پاسخ خود را در صفحه پرسش های متداول پیدا نکردید، لطفا از طریق واتس‌اپ به پشتیبانی بلیان پیام بفرستید. پشتیبانی واتس‌اپ ما 24 ساعته می‌باشد و میتوانید در سریعترین زمان ممکن، با پشتیبان سایت بلیان ارتباط برقرار نمایید.

پاسخ به سوالات متداول

بله. بلافاصله پس از پرداخت لینک دانلود فایل برای شما فعال شده و در «پنل کاربری» قسمت «دانلود ها» هم قابل دسترسی خواهد بود. یک نسخه از همان لینک برای شما از طریق پیامک ارسال خواهد شد.

در صورتی که در هنگام خرید، در سایت ثبت‌نام نکرده باشید، و اکنون به پنل کاربری جهت دانلود کتاب دسترسی ندارید، تا ۳۰ روز پس از خرید، میتوانید از طریق واتس‌اپ، لینک دانلود کتاب را از پشتیبانی دریافت نمایید.

به دلیل اینکه سرور های سایت بلیان در ایران قرار دارند، سرعت دانلود شما 4 برابر حالت عادی خواهد بود، همچنین هزینه دانلود از سایت بلیان نیم‌بها می‌باشد.

در صورتی که پس از دانلود کتاب، فایل کتاب روی دستگاه شما باز نمی‌شود، باید نرم افزار کتابخوان را روی دستگاه خود نصب نمایید. جهت دانلود نرم افزار کتابخوان، به صفحه «نحوه باز کردن کتاب‌های الکترونیکی در سیستم‌عامل‌های مختلف» مراجعه نمایید.

در صورتی که کتاب مورد نظر شما ناموجود باشد، در همان صفحه کتاب یک فیلد با عنوان «وقتی موجود شد به من اطلاع بده» وجود دارد. اطلاعات خود را در این فیلد وارد نمایید و دکمه «ثبت در لیست انتظار» را بزنید. در صورتی که آن کتاب قابل انتشار باشد،‌ ۲۴ تا ۴۸ ساعت بعد از ارسال درخواست شما،‌ کتاب مورد نظر موجود خواهد شد.

ارسال ایمیل به پشتیبانی

  پیام شما:

  تماس با ما

  استان فارس، شهرستان کازرون، بلیان، کوچه شهید رجبی، کد پستی: 7317166187 پلاک: 1

  پاسخگویی 24 ساعته و 7 روز هفته از طریق واتس اپ تلفن همراه

  تلفن همراه: 09179070298

  تلفن ثابت: 07142363111

  ایمیل پشتیبانی کتاب‌ها: balyan.ir@gmail.com