پیشنهاد شگفت انگیز بلیان برای امروز

کتابخانه دیجیتال بلیان بخشی به نام «پیشنهاد شگفت‌انگیز» دارد. در این بخش کتاب‌هایی با تخفیف ویژه و با قیمتی کمتر از قیمت همیشگی خود، تنها برای مدت محدودی عرضه می‌شوند. مشتریان می‌توانند در این مدت زمان محصولات پیشنهاد شگفت‌انگیز بلیان را با تخفیف ویژه بخرند.

این کتاب ها معمولا بر اساس نیاز روزانه مشتریان و با کمترین قیمت ممکن ارائه می‌شوند.

از این پس می‌توانید در همین صفحه به صورت فوری فهرست پیشنهادات شگفت‌انگیز کتاب‌های بلیان را برای هر روز ببینید. این صفحه هر روز به‌روزرسانی خواهد شد. اگر کتاب مورد نظر شما بین کالاهای شگفت‌انگیز قرار داشت، کافی است با یک کلیک روی آن مستقیما وارد صفحه محصول شوید و خرید خود را انجام دهید.

اساسا خرید همراه با تخفیف تجربه لذت بخشی است. وقتی چیزی که به آن نیاز داریم با قیمتی پایین‌تر از قیمت تعیین شده برای آن می‌خریم، حس برنده شدن داریم. ما عادت داریم که در هنگام خرید هرچیزی با فروشنده آن برای دریافت اندکی تخفیف چانه بزنیم و هنگامی که تخفیفی از فروشنده بگیریم، تجربه خرید لذت‌بخش‌تری خواهیم داشت.

در شرایط اقتصادی پرفشار که قیمت کتاب‌ها دائما افزایش می‌یابد، امکان خرید همراه با تخفیف علاوه بر تجربه خرید لذت بخش، قدرت خرید بیشتری به ما می‌دهد. شاید با بودجه محدود خود – نسبت به قیمت‌های رو به افزایش – بتوانیم کتاب‌های مورد نیاز بیشتری خریداری کنیم.

این فرصتی است که نباید از دست بدهید. ممکن است امروز کتاب‌هایی که شما قصد خرید آن را دارید جزو کالاهای شگفت‌انگیز بلیان قرار داشته باشد. پس اگر هر روز سری به این صفحه و لیست پیشنهادات ویژه بلیان بزنید، فرصت خرید کتاب‌های مورد نظر خود با قیمتی پایین‌تر از قیمت همیشگی آن را از دست نخواهید داد.

کتاب چاپی مرجان جادو

750,000 تومان

کتاب کلیات مجمع الدعوات کبیر

150,000 تومان

کتاب چاپی نقاط مستر تانگ

90,000 تومان130,000 تومان

دانلود کتاب تئوری سازمان ساختار و طرح سازمانی

8,000 تومان

کتاب مرجان جادو

5,000 تومان

کتاب دوستان ابدی Friends Forever

5,000 تومان

دانلود 16000 جدول سودوکو (دیوانه وار)

5,000 تومان

پرسشنامه DASH و Quick DASH

4,000 تومان