پیگیری سفارشات فروشگاه بلیان

در این صفحه می‌توانید سفارشات خود را در سایت بلیان پیگیری نمایید. لطفا قبل از ثبت درخواست پیگیری، این توضیحات را مطالعه نمایید.

پیگیری محصولات دانلودی

محصولات دانلودی سایت بلیان بلافاصله بعد از پرداخت قابل دانلود هستند. در صورتی که در دریافت فایل با مشکل مواجه شده اید، از طریق فرم ثبت درخواست پیگیری سفارش، اطلاعات سفارش را ارسال نمایید تا در کمتر از ۲۴ ساعت مشکل شما برطرف شود.

بله. بلافاصله پس از پرداخت لینک دانلود فایل برای شما فعال شده و در «پنل کاربری» قسمت «دانلود ها» هم قابل دسترسی خواهد بود. یک نسخه از همان لینک برای شما از طریق پیامک ارسال خواهد شد.

به دلیل اینکه سرور های سایت بلیان در ایران قرار دارند، سرعت دانلود شما 4 برابر حالت عادی خواهد بود، همچنین هزینه دانلود از سایت بلیان نیم‌بها می‌باشد.

در صورتی که شماره سفارش را فراموش کرده‌اید، لطفا در قسمت فیلد شماره سفارش عدد ۱ را وارد کرده و سپس در قسمت توضیحات «نام محصول» ، «تاریخ خرید محصول» و سایر اطلاعاتی که از آن سفارش را به یاد دارید درج نمایید.

محصولات مجازی و دانلودی سایت بلیان تا 100 روز پس از پرداخت، به تعداد 15 بار قابل دانلود هستند. پس از آن باید دوباره محصول را خریداری نمایید.

برای برخی از محصولات ممکن است بتوانیم کد تخفیف برای خرید مجدد آن محصول به شما ارائه دهیم. پس از طریق همین صفحه، اطلاعات محصول خریداری شده را وارد نمایید و در قسمت توضیحات، درخواست خود برای کد تخفیف را بنویسید. پس از بررسی توسط کارشناسان سایت بلیان، در صورتی که محصول قابلیت ثبت کد تخفیف برای خرید مجدد را داشته باشد، کد تخفیف برای شما ارسال خواهد شد.

با توجه به اینکه کلیه محصولات دانلودی بر روی سرور های قدرتمند بلیان قرار گرفته اند، همیشه لینک دانلود برای شما فعال خواهند بود.

اگر با این مشکل مواجه شدید، چند دقیقه بعد دوباره اقدام به دانلود نمایید. اگر همچنان مشکل پابرجا بود، در قسمت ثبت درخواست پیگیری سفارش، اطلاعات را ارسال نمایید تا لینک دانلود جدید برای شما ایجاد شود.

در هنگام خرید محصولات دانلودی، ممکن است برخی از محصولات دارای چند لینک دانلود باشند، مانند کتاب های چند جلدی. در صورتی که باز هم در هنگام دریافت کتاب این مشکل وجود دارد، در قسمت ثبت درخواست پیگیری سفارش، اطلاعات را ارسال نمایید تا لینک دانلود برای شما اصلاح شود.

در قسمت محصولات دانلودی،‌ فایل های مختلف با فرمت های مختلف قرار گرفته اند که برای اجرای هر فایل باید نرم‌افزار مخصوص برای اجرای آن فایل را نصب نمایید.

لطفا ابتدا مقاله «نرم افزار های مخصوص کتابخوان» را مطالعه نمایید، اگر مشکل شما برطرف نشد، در قسمت ثبت درخواست پیگیری سفارش، مشکلات را توضیح بدهید تا توسط تیم پشتیبانی بلیان بررسی شود.

برخی از محصولات مجازی سایت بلیان ممکن است پس از مدتی آپدیت شوند و محتوای جدید، جایگزین محتوای قبلی شوند. در این صورت، جهت دریافت محصول جدید باید دوباره آن محصول را خریداری نمایید.

در صورتی که قبلا آن محصول را خریداری کرده‌اید و میخواهید آپدیت جدید محصول را هم دریافت نمایید، در قسمت ثبت درخواست پیگیری سفارش، اطلاعات سفارش قبلی خود را وارد نموده و در قسمت توضیحات، درخواست تخفیف خود را درج نمایید، پس از بررسی توسط کارشناسان سایت بلیان، کد تخفیف برای شما ارسال خواهد شد.

برای فایل‌های مجازی (دانلودی)، فقط در صورتی که اطلاعات محصول با محتوای دانلود شده تفاوت داشته باشند، این امکان وجود خواهد داشت. جهت کسب اطلاعات بیشتر، صفحه «رویه بازگردانی محصول» را مطالعه نمایید.

ثبت درخواست پیگیری سفارش

لطفا در قسمت ثبت درخواست پیگیری سفارش، حتما همان ایمیل را وارد نمایید که با آن خرید را انجام داده اید. همچنین شماره سفارش باید به درستی وارد شود.